Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Návštevnícke centrum Vizovice

Vizovice – hlavné mesto slivovice

V priestoroch, ktorým sme vrátili pôvodnú podobu z 30. rokov minulého storočia, teda obdobia kedy firmu vlastnil Rudolf Jelínek, sa zoznámite s históriou, výrobou i súčasnosťou našej spoločnosti. Príďte sa pozrieť do miest, kde sa snúbi tradičný výrobný postup s najmodernejšou technológiou. Ako malú ochutnávku si pozrite naše video.

Súčasťou Návštevníckeho centra je exkurzná trasa, v rámci ktorej máte na výber z viacerých variant exkurzií, špecializovaná predajňa, ktorá ponúka najširší výber tradičných i menej tradičných destilátov. Nájdete tu aj priestory Jelínkovej Koštovne, ideálne miesto pre Vaše súkromné či firemné akcie – priestory sú vhodné pre usporiadanie firemných prezentácií, rautov s kompletným gastro servisom a možnosťou zaistenia sprievodného programu podľa vášho priania. Poskytujeme aj darčekovú výrobu – pripravíme pre vás produkty s dizajnom vlastnej etikety.

  • Razov 472, 763 12 Vizovice

  • Otváracia doba
    pondelok – piatok 8:30 – 17:00 hod., sobota, nedeľa – zatvorené

  • PREHLIADKY NEPREBIEHAJÚ!
    V súlade s nariadením vlády prehliadky v areáli RUDOLF JELÍNEK a.s. až do odvolania neprebiehajú. Navštíviť môžete iba našu predajňu s výrobkami R. JELÍNEK. Ďakujeme za pochopenie.

Exkurzia

Zoznámte sa s princípom výroby, históriou a tradíciou firmy RUDOLF JELÍNEK.
CHCEM VEDIEŤ VIAC

Jelínkova Koštovna

Prezentačná sála pre usporiadanie firemných, súkromných a spoločenských akcií.
CHCEM VEDIEŤ VIAC

Predajňa

V príjemnom štýlovom prostredí podnikovej predajne môžete zakúpiť kompletný sortiment výrobkov R. JELÍNEK, ale i ďalších značiek.
CHCEM VEDIEŤ VIAC
to-topto-top
logo

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov.

ÁNO, MÁM 18 ROKOV.