Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Limitované edície a darčekové balenia

Limitované edície ovocných destilátov predstavujú vrchol nášho remeselného umenia. Založenie vlastných sadov v roku 2003 znamenalo nadviazanie na sadársku tradíciu a získali sme tak plnú kontrolu nad kvalitou destilátu už od prvého kroku  – od zasadenia stromu, cez zber, fermentáciu, destiláciu až po stáčanie do fliaš.

Výsledné destiláty sú unikátnymi produktami, v ktorých sa spájajú stáročné tradície s našimi dlhoročnými skúsenosťami a modernými technológiami.

SPÄŤ NA PORTFÓLIO
VIZOVICKÁ JADERNIČKA

Destilát z odrody jabĺk Moravská jadernička, ktoré pochádzajú len z našich sadov. Vydestilovaná v roku 2015 a následne uložená do dubového suda.

VIZOVICKÁ SLIVOVICA

Chuť destilátov je každoročne mierne iná a to v závislosti od priebehu sezóny, ktorá ovplyvňuje výsledný výber odrodového destilátu pre fľaškovanie.

VIZOVICKÁ SLIVOVICA ZLATÁ

Chuť je vďaka tradičnému postupu zrenia sladko ovocná až medová.

FAMILY RESERVE

Jelínkov poklad, 20-ročná slivovica najvyššej kvality. Slivkové chute s hrejivým dozvukom so suchosťou dreva. Hodnotný darček pre výnimočné príležitosti.

R. JELÍNEK & MOSER

Presne taká, aká má dokonalá slivovica byť. Spoločný projekt R. JELÍNEK & MOSER prináša jedinečné a unikátne prepojenie týcho dvoch tradičných českých značiek.

Darčekové balenie

Pokiaľ ste priaznivcom ovocných destilátov a chceli by ste ochutnať a porovnať chuťové rozdiely medzi jednotlivými ročníkmi , či odrodami slivovíc – darčekové kazety ovocných destilátov, Vizovických alebo kosher slivovíc sú pre Vás priam ideálne. Rovnako tak pre tých, ktorí hľadajú pekný darček.

Darčeková sada destilátov 3 x 0,2l

Tradičná slivovica, medová Bohemia Honey a obľúbená hruškovica Williams sú pripravené ako pekný darček.

Darčeková sada miniatúr – 6 x 0,05l

To najobľúbenejšie od Jelínka v jednom balení! Slivovica, Slivovica zlatá a Hruškovica. Balenie po 0,05 l.

Darčeková sada miniatúr – 3 x 0,05l

To najobľúbenejšie od Jelínka v jednom balení! Slivovica, Slivovica zlatá a Hruškovica. Balenie po 0,05 l.

LIMITOVANÁ EDÍCIA KOSHER DESTILÁTOV 3×0,05L

Potešte svojich blízkych darčekovým balením miniatúr kosher destilátov vznikajúcich pod dohľadom zástupcov židovskej organizácie udeľujúcej kóšer certifikát.

LIMITOVANÁ EDÍCIA VIZOVICKEJ SLIVOVICE 3×0,05L

Gabrovská, Čačanská lepotica a Hanita. Práve tieto tri odrody sliviek, konkrétne slivovice z nich, môžete ochutnať v tomto darčekovom balení.

to-topto-top