Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Limitované edície a darčekové balenia

Limitované edície ovocných destilátov predstavujú vrchol nášho remeselného umenia. Založenie vlastných sadov v roku 2003 znamenalo nadviazanie na sadársku tradíciu a získali sme tak plnú kontrolu nad kvalitou destilátu už od prvého kroku  – od zasadenia stromu, cez zber, fermentáciu, destiláciu až po stáčanie do fliaš.

Výsledné destiláty sú unikátnymi produktami, v ktorých sa spájajú stáročné tradície s našimi dlhoročnými skúsenosťami a modernými technológiami.

SPÄŤ NA PORTFÓLIO
VIZOVICKÁ JADERNIČKA

Destilát z odrody jabĺk Moravská jadernička, ktoré pochádzajú len z našich sadov. Vydestilovaná v roku 2015 a následne uložená do dubového suda.

FAMILY RESERVE

Jelínkov poklad, 20-ročná slivovica najvyššej kvality. Slivkové chute s hrejivým dozvukom so suchosťou dreva. Hodnotný darček pre výnimočné príležitosti.

VIZOVICKÁ SLIVOVICA

Chuť destilátov je každoročne mierne iná a to v závislosti od priebehu sezóny, ktorá ovplyvňuje výsledný výber odrodového destilátu pre fľaškovanie.

VIZOVICKÁ SLIVOVICA ZLATÁ

Chuť je vďaka tradičnému postupu zrenia sladko ovocná až medová.

Darčekové balenie

Pokiaľ ste priaznivcom ovocných destilátov a chceli by ste ochutnať a porovnať chuťové rozdiely medzi jednotlivými ročníkmi , či odrodami slivovíc – darčekové kazety ovocných destilátov, Vizovických alebo kosher slivovíc sú pre Vás priam ideálne. Rovnako tak pre tých, ktorí hľadajú pekný darček.

Darčeková sada destilátov 3 x 0,2l

Tradičná slivovica, medová Bohemia Honey a obľúbená hruškovica Williams sú pripravené ako pekný darček.

Darčeková sada miniatúr – 6 x 0,05l

To najobľúbenejšie od Jelínka v jednom balení! Slivovica, Slivovica zlatá a Hruškovica. Balenie po 0,05 l.

Darčeková sada miniatúr – 3 x 0,05l

To najobľúbenejšie od Jelínka v jednom balení! Slivovica, Slivovica zlatá a Hruškovica. Balenie po 0,05 l.

LIMITOVANÁ EDÍCIA KOSHER DESTILÁTOV 3×0,05L

Potešte svojich blízkych darčekovým balením miniatúr kosher destilátov vznikajúcich pod dohľadom zástupcov židovskej organizácie udeľujúcej kóšer certifikát.

LIMITOVANÁ EDÍCIA VIZOVICKEJ SLIVOVICE 3×0,05L

Gabrovská, Čačanská lepotica a Hanita. Práve tieto tri odrody sliviek, konkrétne slivovice z nich, môžete ochutnať v tomto darčekovom balení.

to-topto-top
logo

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov.

ÁNO, MÁM 18 ROKOV.