Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Chcete o destilátoch vedieť viac? Navštívte nás!

Chcete sa dozvedieť viac o tradícii pálenia a výrobe ovocných destilátov ? Navštívte naše Návštevnícke centrum Vizovice alebo Múzeum slivovice v Prahe. Radi by ste si kúpili niečo výnimočné z našej širokej ponuky alebo potrebujete pomôcť s výberom pekného darčeka? Navštívte niektorú z našich špecializovaných PREDAJNÍ.

Návštevnícke centrum Vizovice

Zoznámte sa priamo v srdci diania, kde sa nepretržite kúri pod destilačným kotlom a vyrábajú sa skvelé ovocné destiláty už od roku 1894, s históriou, princípmi výroby a tradíciou našej firmy.
CHCEM VEDIEŤ VIAC

Múzeum Slivovice Praha

Otvorili jsme pre Vás nové návštevnícke centrum, ktorého súčasťou je interaktívna expozícia výroby ovocných destilátov, štýlový degustačný bar a podniková predajňa. Najmodernejšie múzeum histórie a súčasnosti výroby slivovice, v kulisách historického jadra mesta Prahy.
CHCEM VEDIEŤ VIAC

Návštevnícke centrum Smokovec

Degustační bar a specializovaná prodejna ve Starém Smokovci Vám přináší nejširší nabídku vybraných produktů společnosti R.JELÍNEK na Slovensku.
CHCEM VEDIEŤ VIAC

Predajne

Široký výber slivovíc od tradičných, cez kosher až po limitované edície, hruškovicu Williams, marhuľovicu a ďalšie ovocné destiláty alebo pálenky. Alebo dáte prednosť jemnejším likérom, ktoré lákajú vôňou a sladkosťou ovocia ? To všetko nájdete v našich špecializovaných predajniach.
CHCEM VEDIEŤ VIAC
ranc_maly

RANČ
KOSTELANY

bunc_maly

LESNÝ PENZIÓN BUNČ

mikro_maly

MIKROREGION
CHŘIBY

to-topto-top