Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Giny

Gin pochádza z Holandska, kde sa objavil v roku 1650, no dnes je rozšírenejším variantom London dry gin, ktorého základom je neutrálny obilný destilát, ktorý sa po pridaní rastlinných látok redestiluje. Okrem borievky sa zvyčajne pridáva citrusová aróma, či už citrónová alebo pomarančová a ďalšie rastlinné látky a korenie. V našej ponuke nájdete giny Albert Michler a jednoduchý ale skvelý gin GOLDCOCK.

SPÄŤ NA PORTFÓLIO

ALBERT MICHLER GIN

Albert Michler Gin je vytvorený pre tých, ktorí radi objavujú nové chute, barmanov, ktorí obľubujú dobrodružstvá s inovatívnymi ingredienciami a pre náročných bonvivánov, ktorí túžia rozširovať svoje obzory.

Destilácia prebieha v Nemecku jedinečnou sedemstupňovou metódou pod dohľadom najlepšieho z najlepších destilatérov, pána Franka Brauna.

Albert Michler Gin | E-SHOP rjelinek.sk

GOLDCOCK GIN

Jalovec sa vo fabrike R. JELÍNEK destiluje už viac ako stodvadsať rokov. Gin sa potom začal vyrábať v sedemdesiatych rokoch a v sortimente bol až do konca rokov deväťdesiatych, kedy už predajom v Česku dominovali giny z Veľkej Británie. Postupne sa však k tradíciám vraciame, a tak vám dnes môžeme ponúknuť exkluzívny Gin pod našou značkou GOLDCOCK. Zloženie ponechávame rovnako dobré ako pred desiatkami rokov.

GOLDCOCK Gin | E-SHOP rjelinek.sk
to-topto-top