R. JELÍNEK aj Moser sú tradičné české značky predstavujúce vrchol vo svojom odbore. Spoločný projekt R. JELÍNEK & MOSER prináša jedinečné a unikátne prepojenie týcho dvoch tradičných českých značiek. Obe tradičné firmy v tomto produkte ponúkajú to najlepšie zo svojej produkcie – tá najlepšia slivovica, dokonalá a neopakovateľná, v jedinečnej karafe, ktorej bolo vyrobené veľmi obmedzené množstvo kusov.

Na trh tak prichádzajú dve edície, odlišné farbou samotnej karafy, ale predovšetkým veľmi rozdielne v chuti i vôni slivovice:
odrodová slivovica Durancie 2010, balená s karafou z bieleho a modrého skla, celkom 10 ks
odrodová slivovica Durancie 2010 z dubového suda, balená s karafou z bieleho a číreho skla, celkom 27 ks

V darčekovom boxe nájdete okrem fľaše slivovice a karafy tiež dva ručne fúkané krištáľové poháre, ktoré jej pitie povyšujú na (neopakovateľný) zážitok. Produkt bol uvedený na trh pri príležitosti slávnostného otvorenia nového Múzea slivovice v Prahe.
V prípade záujmu o kúpu tohto produktu máte možnosť ochutnať túto špeciálnu slivovicu v priestoroch Múzea slivovice v Prahe, podnikovej predajni vo Vizoviciach alebo v Degustačnom bare a špecializovanej predajni v Starom Smokovci. Cena za ochutnávku Vám bude odpočítaná z celkovej ceny kompletného balenia.

Pre bližšie informácie navštívte niektoré z vyššie uvedených miest, adresy tu, prípadne kontaktujte priamo nášho kolegu Jozefa Kašického +421 911 104 904 pre Slovensko.